Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-03-03, godz. 17:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
UKS Iskra Iskrzynia 10:7 KS I Nagórzany

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Pojnar - Robert Wojciechowski 1 3:0 (11/5,11/7,11/6)
Tomasz Wawrzkowicz - Gabriel Tokarz 1 3:0 (11/7,11/8,11/4)
Damian Kłapkowski - Konrad Mindur 1 3:2 (12/10,5/11,9/11,11/9,11/3)
Marzena Musiał - Krzysztof Żyłka 1 1:3 (6/11,9/11,12/10, 12/14)
Ł. Pojnar / M. Musiał - K. Mindur / G. Tokarz 1 3:0 (11/7, 11/7, 11/3)
T. Wawrzkowicz / D. Kłapkowski - K. Żyłka / R. Wojciechowski 1 2:3 (6/11, 11/7, 11/8, 9/11, 6/11)
Łukasz Pojnar - Gabriel Tokarz 1 3:0 (11/6, 11/5, 11/5)
Tomasz Wawrzkowicz - Robert Wojciechowski 1 2:3 (7/11, 11/9, 11/9, 9/11, 8/11)
Marzena Musiał - Konrad Mindur 1 0:3 (12/14, 9/11, 12/14)
Damian Kłapkowski - Krzysztof Żyłka 1 0:3 (7/11, 9/11, 4/11)
Łukasz Pojnar - Konrad Mindur 1 3:0 (15/13, 11/4, 11/4)
Wojciech Wulw - Robert Wojciechowski 1 1:3 (5/11, 11/4, 8/11, 6/11)
Tomasz Wawrzkowicz - Krzysztof Żyłka 1 0:3 (6/11, 9/11, 9/11)
Marzena Musiał - Gabriel Tokarz 1 3:0 (11/2, 11/6, 11/5)
Łukasz Pojnar - Krzysztof Żyłka 1 3:0 (11/6, 11/8, 11/9)
Marzena Musiał - Robert Wojciechowski 1 3:1 (10/12, 11/9, 13/11, 11/5)
Tomasz Wawrzkowicz - Konrad Mindur 1 3:0 (11/2, 11/3, 11/4)