Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-02-04, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
KS I Nagórzany 9:9 UKS Iskra Iskrzynia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Krzysztof Żyłka - Łukasz Pojnar 1 3:1 (18;16, 7;11, 11;4, 11;8)
Konrad Mindur - Tomasz Wawrzkowicz 1 3:2 (7;11, 8;11, 11;6, 11;6, 11;9)
Robert Wojciechowski - Wojciech Wulw 1 2:3 (6;11, 16;14, 11;3, 6;11, 6;11)
Maciej Nalepka - Marzena Musiał 1 1:3 (3;11, 9;11, 11;9, 5;11)
K. Żyłka / M. Nalepka - M. Musiał / Ł. Pojnar 1 2:3 (9;11, 11;5, 11;9, 8;11, 9;11)
K. Mindur / R. Wojciechowski - M. Cymerman / W. Wulw 1 3:2 (7;11, 8;11, 11;8, 11;3, 12;10)
Krzysztof Żyłka - Tomasz Wawrzkowicz 1 1:3 (11;8, 12;14, 6;11, 8;11)
Konrad Mindur - Łukasz Pojnar 1 0:3 (6;11, 3;11, 4;11)
Maciej Nalepka - Wojciech Wulw 1 3:1 (9;11, 11;4, 11;8, 11;3)
Robert Wojciechowski - Marzena Musiał 1 2:3 (12;10, 11;8, 8;11, 15;17, 13;15)
Krzysztof Żyłka - Marcin Cymerman 1 3:1 (11;3, 9;11, 11;8, 11;7)
Robert Wojciechowski - Łukasz Pojnar 1 1:3 (11;3, 8;11, 6;11, 8;11)
Konrad Mindur - Marzena Musiał 1 0:3 (5;11, 7;11, 8;11)
Maciej Nalepka - Tomasz Wawrzkowicz 1 3:1 (11;6, 7;11, 11;6, 12;10)
Krzysztof Żyłka - Marzena Musiał 1 2:3 (7;11, 12;10, 11;8, 5;11, 4;11)
Maciej Nalepka - Łukasz Pojnar 1 3:2 (9;11, 8;11, 11;9, 11;6, 11;9)
Konrad Mindur - Marcin Cymerman 1 3:0 (11;7, 11;7, 11;6)
Robert Wojciechowski - Tomasz Wawrzkowicz 1 3:0 (11;5, 13;11, 12;10)