Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Burza II Rogi 14 25 134:59
2. LKS Strażak I Bratkówka 14 24 132:59
3. PKS Bartek I Dębowiec 13 20 119:59
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 13 17 107:83
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 14 17 115:112
6. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 16 108:88
7. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 108:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 13 13 98:88
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 14 12 100:113
3. KS I Nagórzany 13 10 84:110
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 14 7 87:122
5. LKS Parnas Stara Wieś 14 7 81:125
6. UKS Iskra Iskrzynia 13 5 83:111
7. UKS Spin Jasło 14 1 29:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-26, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
UKS Iskra Iskrzynia 9:9 UKS Olimp II Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Pojnar - Dariusz Gościński 1 2:3 (11/13, 11/6, 11/4, 19/21, 10/12)
Marzena Musiał - Bartosz Ryczak 1 3:0 (11/6,11/3, 11/2)
Marcin Cymerman - Szczepan Ryczak 1 3:1 (5/11, 11/5, 12/10, 11/9)
Tomasz Wawrzkowicz - Karol Śliwiński 1 0:3 (6/11, 5/11, 7/11)
Ł. Pojnar / M. Musiał - K. Śliwiński / D. Gościński 1 0:3 (5/11, 11/13, 9/11)
T. Wawrzkowicz / M. Cymerman - S. Ryczak / B. Ryczak 1 2:3 (6/11, 11/7, 11/7, 11/13, 7/11)
Łukasz Pojnar - Bartosz Ryczak 1 3:0 (11/7,11/7,11/6)
Marzena Musiał - Dariusz Gościński 1 3:1 (11/7,11/7, 8/11, 11/4)
Tomasz Wawrzkowicz - Szczepan Ryczak 1 3:0 (11/6, 12/10, 12/10)
Marcin Cymerman - Karol Śliwiński 1 1:3 (5/11, 5/11, 11/9, 8/11)
Łukasz Pojnar - Michał Węgrzyn 1 3:0 (11/8, 11/7, 11/5)
Wojciech Wulw - Dariusz Gościński 1 0:3 (9/11, 8/11, 8/11)
Marzena Musiał - Karol Śliwiński 1 3:2 (12/10, 5/11, 11/8, 6/11, 11/7)
Tomasz Wawrzkowicz - Bartosz Ryczak 1 3:0 (11/9, 12/10, 11/9)
Łukasz Pojnar - Karol Śliwiński 1 1:3 (6/11, 11/7, 4/11, 11/13)
Tomasz Wawrzkowicz - Dariusz Gościński 1 0:3 (7/11, 6/11, 10/12)
Marzena Musiał - Michał Węgrzyn 1 3:0 (11/6, 12/10, 11/8)
Wojciech Wulw - Bartosz Ryczak 1 0:3 (7/11, 6/11, 7/11 )