Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-19, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 LKS Parnas Stara Wieś

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Zbigniew Wajda - Łukasz Biedka 1 3:1 (12;14.11;3.11;711;9)
Piotr Kraś - Łukasz Gierula 1 0:3 (10;12.5;11.6;11)
Kamil Drobek - Michał Wadas 1 0:3 (11;13.6;11.8;11)
Zbigniew Wajda - Jarosław Dydek 1 3:0 (11;9.11;4.11;4)
P. Kraś / K. Drobek - M. Wadas / Ł. Gierula 1 1:3 (9;11.8;11.11;7.10;12)
A. Zwarycz / Z. Wajda - Ł. Biedka / J. Dydek 1 3:0 (11;4.11;6.11;3)
Artur Zwarycz - Jarosław Dydek 1 3:0 (11;8.12;10.12;10)
Artur Zwarycz - Łukasz Biedka 1 3:0 (11;6.11;6.11;6)
Kamil Drobek - Łukasz Gierula 1 3:2 (6;11.7;1111;4.11;7.15;13)
Piotr Kraś - Michał Wadas 1 3:1 (11;7.11;6.9;11.11;7)
Zbigniew Wajda - Łukasz Gierula 1 3:0 (11;4.11;7.11;7)
Piotr Kraś - Łukasz Biedka 1 3:0 (11;2.11;5.11;9)
Artur Zwarycz - Michał Wadas 1 2:3 (10;12.11;8.5;11.11;3.12;14)
Kamil Drobek - Jarosław Dydek 1 2:3 (10;12.11;4.611.11;6.7;11)
Zbigniew Wajda - Michał Wadas 1 3:0 (11;7.11;8.11;9)