Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Burza II Rogi 14 25 134:59
2. LKS Strażak I Bratkówka 14 24 132:59
3. PKS Bartek I Dębowiec 13 20 119:59
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 13 17 107:83
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 14 17 115:112
6. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 16 108:88
7. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 108:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 13 13 98:88
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 14 12 100:113
3. KS I Nagórzany 13 10 84:110
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 14 7 87:122
5. LKS Parnas Stara Wieś 14 7 81:125
6. UKS Iskra Iskrzynia 13 5 83:111
7. UKS Spin Jasło 14 1 29:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-12, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 LUKS Strażak II Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Janusz Żygała - Piotr Kraś 1 3:0 ( 5/11,11/6,11/6)
Jerzy Płoszczyński - Kamil Drobek 1 3:2 (6/11,6/11,11/4,11/4,11/4)
Andrzej Jakobik - Zbigniew Wajda 1 0:3 (9/11,10/12,8/11)
Janusz Żygała - Kamil Drobek 1 3:2 (11/9,11/9,8/11,5/11,11/5)
A. Jakobik / K. Poniatowski - Z. Wajda / A. Zwarycz 1 2:3 (11/7,12/14,12/6,5/11,5/11)
J. Żygała / J. Płoszczyński - P. Kraś / K. Drobek 1 3:0 (11/7,11/8,11/9)
Jerzy Płoszczyński - Piotr Kraś 1 3:1 (15/13,9/11,11/8,11/4)
Kordian Poniatowski - Zbigniew Wajda 1 0:3 (7/11,6/11,7/11)
Janusz Żygała - Artur Zwarycz 1 2:3 (12/10,9/11,5/1111/9,11/8)
Marcin Wolanin - Piotr Kraś 1 1:3 (13/15,9/11,12/10,9/11)
Jerzy Płoszczyński - Zbigniew Wajda 1 2:3 (12/10,15/17,11/5,11/9,5/11)
Andrzej Jakobik - Kamil Drobek 1 3:1 (11/5,8/11,11/9,11/5)
Janusz Żygała - Zbigniew Wajda 1 1:3 (8/11,11/9,9/11,9/11)
Andrzej Jakobik - Piotr Kraś 1 3:2 (11/7,7/11,11/8,6/11,11/8)
Marcin Wolanin - Kamil Drobek 1 0:3 (8/11,9/11,3/11)
Kordian Poniatowski - Artur Zwarycz 1 1:3 (11/,8/11,9/11,10/12)
Andrzej Jakobik - Artur Zwarycz 1 3:0 (11/7,11/7,11/6)
Jerzy Płoszczyński - Artur Zwarycz 1 3:1 (11/9,11/13,11/4,11/8)