Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 6 10 58:23
2. LKS Strażak I Bratkówka 6 10 55:28
3. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6 10 56:33
4. LUKS Burza II Rogi 5 9 49:25
5. UKS TKKF MOSiR II Dukla 5 8 47:28
6. KS I Nagórzany 5 7 47:35
7. LUKS Strażak II Niżna Łąka 6 5 38:42
8. TKS Pro-Familia Wojaszówka 6 5 43:50
9. LKS Strażak II Bratkówka 6 5 41:48
10. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6 4 38:55
11. LKS Parnas Stara Wieś 6 3 35:51
12. UKS Iskra Iskrzynia 4 0 19:30
13. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5 0 22:50
14. UKS Spin Jasło 6 0 10:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-11, godz. 17:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
UKS Iskra Iskrzynia 7:10 LKS Strażak II Bratkówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Pojnar - Robert Zaremba 1 3:1 (11/4, 4/11, 11/7, 11/7)
Tomasz Wawrzkowicz - Bartłomiej Englot 1 3:1 (12/10, 11/8, 5/11, 11/7)
Wojciech Wulw - Sebastian Piękoś 1 0:3 (5/11, 6/11, 7/11)
Marzena Musiał - Dawid Bakota 1 3:2 (11/5, 7/11, 10/12, 11/2, 11/9)
T. Wawrzkowicz / M. Cymerman - R. Zaremba / B. Englot 1 0:3 (4/11, 2/11, 9/11)
M. Musiał / Ł. Pojnar - D. Bakota / S. Piękoś 1 2:3 (11/6, 10/12, 11/8, 6/11, 8/11)
Łukasz Pojnar - Bartłomiej Englot 1 3:1 (11/5, 11/8, 9/11, 11/4)
Tomasz Wawrzkowicz - Robert Zaremba 1 1:3 (15/13, 9/11 ,9/11, 8/11)
Marzena Musiał - Sebastian Piękoś 1 2:3 (11/9, 11/13, 11/7, 8/11, 3/11)
Wojciech Wulw - Dawid Bakota 1 1:3 (11/9, 4/11, 8/11, 8/11)
Łukasz Pojnar - Sebastian Piękoś 1 3:1 (11/9, 7/11, 11/6, 11/9)
Marcin Cymerman - Robert Zaremba 1 0:3 (1/11, 3/11, 9/11)
Tomasz Wawrzkowicz - Dawid Bakota 1 2:3 (6/11,11/6, 8/11, 11/6, 4/11)
Marzena Musiał - Bartłomiej Englot 1 2:3 (13/11, 11/7, 9/11, 5/11, 5/11)
Łukasz Pojnar - Dawid Bakota 1 3:1 (11/7, 9/11, 11/9, 11/7)
Marzena Musiał - Robert Zaremba 1 3:2 (11/8, 12/10, 8/11, 6/11, 11/7)
Tomasz Wawrzkowicz - Sebastian Piękoś 1 0:3 (9/11, 8/11, 9/11)