Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 6 10 58:23
2. LKS Strażak I Bratkówka 6 10 55:28
3. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6 10 56:33
4. LUKS Burza II Rogi 5 9 49:25
5. UKS TKKF MOSiR II Dukla 5 8 47:28
6. KS I Nagórzany 5 7 47:35
7. LUKS Strażak II Niżna Łąka 6 5 38:42
8. TKS Pro-Familia Wojaszówka 6 5 43:50
9. LKS Strażak II Bratkówka 6 5 41:48
10. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6 4 38:55
11. LKS Parnas Stara Wieś 6 3 35:51
12. UKS Iskra Iskrzynia 4 0 19:30
13. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5 0 22:50
14. UKS Spin Jasło 6 0 10:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-07, godz. 18:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
KS I Nagórzany 9:9 LKS Parnas Stara Wieś

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Krzysztof Żyłka - Łukasz Biedka 1 3:1 (11;9, 11;5, 10;12, 11;2)
Robert Wojciechowski - Łukasz Telesz 1 2:3 (10;12, 11;7, 11;7, 11;13, 10;12)
Waldemar Kozimor - Łukasz Gierula 1 0:3 (13;15, 3;11, 6;11)
Maciej Nalepka - Michał Wadas 1 1:3 (9;11, 11;4, 14;16, 6;11)
R. Wojciechowski / W. Kozimor - Ł. Biedka / Ł. Telesz 1 3:0 (11;7, 11;8, 16;14)
K. Żyłka / M. Nalepka - Ł. Gierula / M. Wadas 1 3:1 (15;13, 11;9, 12;14, 11;8)
Krzysztof Żyłka - Łukasz Telesz 1 3:2 (12;14, 11;4, 7;11, 13;11, 11;8)
Robert Wojciechowski - Łukasz Biedka 1 2:3 (11;13, 11;4, 12;10, 11;13, 12;14)
Maciej Nalepka - Łukasz Gierula 1 3:0 (11;6, 11;8, 11;8)
Waldemar Kozimor - Michał Wadas 1 0:3 (1;11, 7;11, 5;11)
Krzysztof Żyłka - Łukasz Gierula 1 3:0 (11;8, 11;9, 11;4)
Waldemar Kozimor - Łukasz Biedka 1 0:3 (8;11, 6;11, 3;11)
Robert Wojciechowski - Michał Wadas 1 1:3 (8;11, 6;11, 11;4, 4;11)
Maciej Nalepka - Łukasz Telesz 1 2:3 (18;16, 7;11, 11;9, 3;11, 8;11)
Krzysztof Żyłka - Michał Wadas 1 3:1 (11;8, 7;11, 11;9, 11;7)
Maciej Nalepka - Łukasz Biedka 1 3:0 (11;7, 11;3, 11;8)
Robert Wojciechowski - Łukasz Gierula 1 3:0 (11;5, 11;6, 15;13)
Waldemar Kozimor - Łukasz Telesz 1 0:3 (5;11, 6;11, 6;11)