Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-04-15, godz. 11:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
LKS Kańczuga 9:9 ZŚ AZS Sanex III Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marek Frączek - Dominik Guzek 1 2:3 (11:8; 9:11; 11:6; 10:12; 9:11)
Daniel Ślęk - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (11:6; 11:9; 9:11; 11:5)
Grzegorz Frączek - Stanisław Bać 1 3:1 (11:5; 11:7; 9:11; 11:6)
Krystian Skubisz - Mateusz Pięciak 1 0:3 (3:11; 5:11; 4:11)
M. Frączek / K. Skubisz - D. Guzek / M. Pięciak 1 0:3 (7:11; 5:11; 7:11)
G. Frączek / D. Ślęk - S. Bać / M. Chwaszcz 1 3:1 (11:5: 11:7: 8:11; 11:5)
Marek Frączek - Mateusz Chwaszcz 1 3:2 (11:7; 11:9: 9:11; 6:11; 11:8)
Daniel Ślęk - Dominik Guzek 1 3:1 (11:6; 11:8; 7:11; 11:9)
Krystian Skubisz - Stanisław Bać 1 0:3 (7:11; 6:11; 7:11 )
Grzegorz Frączek - Mateusz Pięciak 1 1:3 (11:8; 9:11; 10:12; 9:11)
Marek Frączek - Stanisław Bać 1 3:1 (11:8; 11:7; 7:11; 11:6)
Grzegorz Frączek - Dominik Guzek 1 3:2 (11:8; 11:7; 9:11; 8:11; 11:6)
Daniel Ślęk - Mateusz Pięciak 1 1:3 (8:11; 9:11; 11:9; 9:11)
Krystian Skubisz - Mateusz Chwaszcz 1 0:3 (3:11; 4:11; 6:11)
Marek Frączek - Mateusz Pięciak 1 1:3 (9:11; 11:8; 6:11; 9:11)
Krystian Skubisz - Dominik Guzek 1 0:3 (7:11; 8:11; 4:11)
Daniel Ślęk - Stanisław Bać 1 3:1 (11:5; 11:7; 7:11; 11:6)
Grzegorz Frączek - Mateusz Chwaszcz 1 3:2 (11:9; 11:6; 9:11; 10:12; 11:8)