Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-03-18, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
PKS Kolping IV Jarosław 8:10 ZŚ AZS Sanex III Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dawid Jadam - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:4)
Anna Brzyska - Dominik Guzek 1 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:6, 11:8)
Szymon Brud - Mateusz Pięciak 1 2:3 (11:6, 7:11, 10:12, 11:9, 5:11)
Dawid Szczygieł - Mateusz Chwaszcz 1 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 10:12)
D. Jadam / S. Brud - M. Chwaszcz / S. Bać 1 3:1 (11:5, 13:11, 8:11, 11:7)
A. Brzyska / D. Szczygieł - M. Pięciak / D. Guzek 1 2:3 (11:7, 11:9, 10:12, 8:11, 7:11)
Dawid Jadam - Dominik Guzek 1 3:1 (11;5, 10;12, 11:6, 11:7)
Anna Brzyska - Stanisław Bać 1 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:7)
Dawid Szczygieł - Mateusz Pięciak 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 6:11)
Szymon Brud - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (8:11, 11:9, 12:10, 8:11, 11:13)
Dawid Jadam - Mateusz Pięciak 1 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 7:11)
Szymon Brud - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
Anna Brzyska - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (11:8, 10:12, 9:11, 11:6, 9:11 )
Dawid Szczygieł - Dominik Guzek 1 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 8:11)
Dawid Jadam - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (9:11, 8:11, 13:11, 11:9, 9:11)
Dawid Szczygieł - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
Anna Brzyska - Mateusz Pięciak 1 3:2 (11:8, 7:11, 12:10, 8:11, 13:11)
Szymon Brud - Dominik Guzek 1 1:3 (8:11, 9:11, 11;9, 10:12)