Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-02-25, godz. 11:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
TG Sokół Dynów 9:9 ZŚ AZS Sanex III Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Vladyslav Guryankin - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (11:8,11:9,11:9)
Karol Barański - Grzegorz Niedziałek 1 3:0 (11:7,11:7,11:8)
Dariusz Karnas - Dominik Guzek 1 1:3 (11:3,8:11,4:11,8:11)
Adam Sawczak - Mateusz Pięciak 1 1:3 (13:11,6:11,:11,9:11)
V. Guryankin / A. Sawczak - M. Pięciak / D. Guzek 1 3:2 (9:11,17:15,11:6,8:11,13:11)
K. Barański / B. Wojnarowicz - M. Chwaszcz / G. Niedziałek 1 2:3 (8:11,11:6,11:7,9:11,10:12)
Vladyslav Guryankin - Grzegorz Niedziałek 1 3:0 (11:4,11:5,11:4)
Karol Barański - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (11:9,11:6,11:8)
Adam Sawczak - Dominik Guzek 1 2:3 (12:10,7:11,11:4,4:11,4:11)
Dariusz Karnas - Mateusz Pięciak 1 1:3 (7:11,11:9,0:11,7:11)
Vladyslav Guryankin - Dominik Guzek 1 3:1 (9:11,11:7,11:8,12:10)
Dariusz Karnas - Mateusz Chwaszcz 1 1:3 (11:2,8:11,7:11,9:11)
Karol Barański - Mateusz Pięciak 1 2:3 (11:7,11:8,8:11,10:12,14:16)
Adam Sawczak - Grzegorz Niedziałek 1 3:0 (11:4,11:8,15:13)
Vladyslav Guryankin - Mateusz Pięciak 1 3:2 (11:9,4:11,7:11,11:8,12:10)
Adam Sawczak - Mateusz Chwaszcz 1 1:3 (11:9,11:13,,7:11,6:11)
Karol Barański - Dominik Guzek 1 0:3 (10:12,9:11,7:11)
Dariusz Karnas - Grzegorz Niedziałek 1 3:0 (11:9,11:8,11:3)