Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-02-04, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
TG Sokół Dynów 10:8 UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Vladyslav Guryankin - Walenty Plis 1 3:1 (11:9,11:7,9:11,11:9)
Karol Barański - Aleksander Serafin 1 3:0 (11:6,11:5,11:9)
Dariusz Karnas - Dawid Piorun 1 0:3 (7:11,7:11,4:11)
Adam Sawczak - Jacek Stadnicki 1 2:3 (11:9,12:10,6:11,5:11,7:11)
V. Guryankin / A. Sawczak - J. Wąsik / J. Stadnicki 1 3:2 (8:11,11:9,11:9,9:11,11:7)
K. Barański / B. Wojnarowicz - W. Plis / D. Piorun 1 0:3 (13:15,4:11,7:11)
Vladyslav Guryankin - Aleksander Serafin 1 3:0 (11:3,11:7,15:13)
Karol Barański - Walenty Plis 1 0:3 (6:11,9:11,10:12)
Adam Sawczak - Dawid Piorun 1 2:3 (11:9,6:11,6:11,12:10,7:11)
Dariusz Karnas - Jacek Stadnicki 1 3:1 (4:11,11:6,11:9,11:9)
Vladyslav Guryankin - Dawid Piorun 1 1:3 (11:8,3:11,6:11,6:11)
Dariusz Karnas - Walenty Plis 1 2:3 (11:3,11:9,6:11,5:11,8:11)
Karol Barański - Jacek Stadnicki 1 0:3 (9:11,8:11,,9:11)
Adam Sawczak - Aleksander Serafin 1 3:1 (13:11,6:11,11:8,11:5)
Vladyslav Guryankin - Jacek Stadnicki 1 3:0 (11:7,11:4,12:10)
Adam Sawczak - Walenty Plis 1 3:2 (11:9,12:14,6:11,11:9,11:6)
Karol Barański - Dawid Piorun 1 3:1 (11:7,3:11,12:10,11:8)
Dariusz Karnas - Aleksander Serafin 1 3:2 (11:9,9:11,9:11,12:10,13:11)