Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 11 21 109:29
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 17 95:60
3. UKS Niedźwiada Dolna 11 15 94:80
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 14 89:81
5. LKS Jar Kielnarowa 11 11 91:85
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 11 85:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 11 10 83:87
2. LKS Kańczuga 11 10 82:82
3. PKS Kolping IV Jarosław 11 8 78:88
4. ZŚ AZS II Rzeszów 11 6 61:102
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 11 5 64:104
6. TG Sokół Dynów 11 4 51:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-02-04, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
PKS Kolping IV Jarosław 8:10 GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Anna Brzyska - Grzegorz Galej 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
Szymon Brud - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
Mateusz Nosal - Kamil Bazan 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
Dawid Szczygieł - Jarosław Drożdż 1 0:3 (3:11, 3:11, 6:11)
S. Brud / D. Szczygieł - M. Padewski / J. Drożdż 1 1:3 (9:11, 11:9 10:12, 10:12)
A. Brzyska / M. Nosal - G. Galej / K. Bazan 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:5)
Anna Brzyska - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:5, 11:6, 6:11, 9:11, 11:4)
Szymon Brud - Grzegorz Galej 1 3:2 (8:11, 4:11, 15:13, 11:7, 11:4)
Dawid Szczygieł - Kamil Bazan 1 3:1 (11:5, 3:11, 11:7, 11:9)
Mateusz Nosal - Jarosław Drożdż 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
Anna Brzyska - Marek Padewski 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:6)
Mateusz Nosal - Grzegorz Galej 1 1:3 (3:11, 3:11, 11:4, 5:11)
Szymon Brud - Jarosław Drożdż 1 2:3 (12:10, 2:11,12:10, 8:11, 10:12)
Dawid Szczygieł - Jacek Szajnik 1 3:1 (11:13, 11:9, 11:8, 11:9)
Anna Brzyska - Jarosław Drożdż 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:6)
Dawid Szczygieł - Grzegorz Galej 1 2:3 (14:12, 4:11, 12:10, 5:11, 3:11)
Szymon Brud - Marek Padewski 1 1:3 (3:11, 11:9, 7:11, 7:11)
Mateusz Nosal - Jacek Szajnik 1 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)