Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-01-21, godz. 11:00
Mecz nr: 10 (10. kolejka)
LKS Kańczuga 9:9 GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Tomasz Jurkiewicz - Kamil Bazan 1 3:0 (11:1; 11:1; 11:5)
Marek Frączek - Jarosław Drożdż 1 3:2 (13:11; 5:11; 5:11; 11:9; 11:9)
Daniel Ślęk - Grzegorz Galej 1 1:3 (8:11; 11:6; 7:11; 6:11)
Piotr Wójcik - Marek Padewski 1 0:3 (5:11; 6:11; 8:11)
D. Ślęk / P. Wójcik - G. Galej / K. Bazan 1 2:3 (8:11; 11:7; 11:8; 9:11; 7:11)
T. Jurkiewicz / M. Frączek - M. Padewski / J. Drożdż 1 3:0 (11:5; 11:5; 11:4)
Tomasz Jurkiewicz - Jarosław Drożdż 1 3:0 (11:6; 11:5; 11:4)
Marek Frączek - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:8; 11:8; 11:9)
Piotr Wójcik - Grzegorz Galej 1 2:3 (9:11; 9:11; 14:12; 11:9; 6:11)
Daniel Ślęk - Marek Padewski 1 3:2 (9:11; 11:4; 7:11; 11:7; 11:5)
Tomasz Jurkiewicz - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:6; 11:4; 11:5)
Daniel Ślęk - Jacek Szajnik 1 1:3 (9:11; 8:11; 11:8; 11:13)
Marek Frączek - Marek Padewski 1 3:2 (7:11; 9:11; 11:4; 11:9; 11:7)
Piotr Wójcik - Jarosław Drożdż 1 0:3 (5:11; 4:11; 4:11)
Tomasz Jurkiewicz - Marek Padewski 1 3:0 (12:10; 11:8; 11:6)
Piotr Wójcik - Jacek Szajnik 1 1:3 (11:3; 7:11; 8:11; 9:11)
Marek Frączek - Grzegorz Galej 1 0:3 (11:13; 9:11; 6:11)
Daniel Ślęk - Jarosław Drożdż 1 1:3 (8:11; 9:11; 11:7; 9:11)