Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-01-07, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
TG Sokół Dynów 8:10 UKS Niedźwiada Dolna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Vladyslav Guryankin - Marek Kochmański 1 3:0 (13:11,11:1,11:4)
Dariusz Karnas - Dawid Zawiślak 1 0:3 (9:11,5:11,7:11)
Michał Świder - Aleksander Zawiślak 1 1:3 (7:11,9:11,11:9,11:13)
Adam Sawczak - Hubert Kośkiewicz 1 3:2 (9:11,11:9,9:11,11:6,11:7)
V. Guryankin / A. Sawczak - D. Zawiślak / A. Zawiślak 1 3:0 (11:9,13:11,11:4)
D. Karnas / M. Świder - M. Kochmański / H. Kośkiewicz 1 2:3 (11:9,11:8,3:11,9:11,3:11)
Vladyslav Guryankin - Dawid Zawiślak 1 3:1 (11:7,13:11,9:11,11:9)
Dariusz Karnas - Marek Kochmański 1 1:3 (2:11,11:6,6:11,12:14)
Adam Sawczak - Aleksander Zawiślak 1 3:2 (12:10,7:11,11:4,5:11,12:10)
Karol Barański - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (5:11,8:11,7:11)
Vladyslav Guryankin - Aleksander Zawiślak 1 0:3 (9:11,10:12,8:11)
Karol Barański - Marek Kochmański 1 3:0 (11:3,11:6,11:8)
Dariusz Karnas - Hubert Kośkiewicz 1 1:3 (12:10,5:11,6:11,1:11)
Adam Sawczak - Dawid Zawiślak 1 2:3 (12:10,11:8,13:15,2:11,6:11)
Vladyslav Guryankin - Hubert Kośkiewicz 1 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:9)
Adam Sawczak - Marek Kochmański 1 3:0 (11:4,11:7,11:3)
Dariusz Karnas - Aleksander Zawiślak 1 0:3 (9:11,7:11,5:11)
Karol Barański - Dawid Zawiślak 1 0:3 (9:11,6:11,7:11)