Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-12-09, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
ZŚ AZS II Rzeszów 10:7 UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcel Mroczka - Jacek Stadnicki 1 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 11:6, 11:9)
Kacper Szurlej - Dawid Piorun 1 3:1 (11:4, 11:9, 10:12, 11:9)
Karol Lis - Łukasz Paleczny 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:9)
Karol Benedyk - Walenty Plis 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:7)
M. Mroczka / K. Lis - T. Biestek / J. Stadnicki 1 2:3 (11:6, 7:11, 11:6, 8:11, 4:11)
K. Szurlej / K. Benedyk - W. Plis / D. Piorun 1 2:3 (8:11, 9:11, 11:9, 12:10, 6:11)
Marcel Mroczka - Dawid Piorun 1 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
Kacper Szurlej - Jacek Stadnicki 1 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
Karol Benedyk - Tomasz Biestek 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:4)
Karol Lis - Walenty Plis 1 3:2 (11:7, 6:11, 12:10, 11:13, 11:9)
Marcel Mroczka - Tomasz Biestek 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
Klaudia Broda - Jacek Stadnicki 1 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 9:11)
Kacper Szurlej - Walenty Plis 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:4, 10:12)
Karol Benedyk - Dawid Piorun 1 3:1 (11:6, 12:10, 11:13, 11:9)
Marcel Mroczka - Walenty Plis 1 3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 12:10, 12:10)
Karol Benedyk - Jacek Stadnicki 1 0:3 (9:11, 7:11, 10:12)
Kacper Szurlej - Tomasz Biestek 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)