Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-12-03, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 6:10 LKS Brzostowianka II Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Pięciak - Józef Piątek 1 3:1 (11-6 9-11 11-4 11-6)
Mateusz Chwaszcz - Adam Michoń 1 1:3 (8-11 12-10 8-11 8-11)
Stanisław Bać - Adrian Wilisowski 1 0:3 (3-11 6-11 8-11)
Dominik Guzek - Michał Urban 1 3:2 (13-11 6-11 10-12 11-9 11-8)
M. Chwaszcz / S. Bać - A. Wilisowski / A. Michoń 1 1:3 (9-11 7-11 11-8 8-11 )
M. Pięciak / D. Guzek - M. Urban / J. Piątek 1 3:0 (11-2 11-9 11-6)
Mateusz Pięciak - Adam Michoń 1 3:0 (11-8 12-10 11-8)
Mateusz Chwaszcz - Józef Piątek 1 3:0 (11-8 11-6 11-7)
Dominik Guzek - Adrian Wilisowski 1 1:3 (7-11 11-7 7-11 7-11)
Stanisław Bać - Michał Urban 1 0:3 (9-11 12-14 9-11)
Mateusz Pięciak - Adrian Wilisowski 1 0:3 (3-11 9-11 10-12)
Stanisław Bać - Józef Piątek 1 0:3 (7-11 12-10 4-11)
Mateusz Chwaszcz - Michał Urban 1 0:3 (9-11 10-12 8-11)
Dominik Guzek - Adam Michoń 1 2:3 (8-11 11-8 11-6 10-12 12-14)
Mateusz Pięciak - Michał Urban 1 3:2 (8-11 11-9 8-11 12-10 11-9)
Dominik Guzek - Józef Piątek 1 1:3 (8-11 9-11 11-8 8-11)