Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 11 21 109:29
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 17 95:60
3. UKS Niedźwiada Dolna 11 15 94:80
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 14 89:81
5. LKS Jar Kielnarowa 11 11 91:85
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 11 85:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 11 10 83:87
2. LKS Kańczuga 11 10 82:82
3. PKS Kolping IV Jarosław 11 8 78:88
4. ZŚ AZS II Rzeszów 11 6 61:102
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 11 5 64:104
6. TG Sokół Dynów 11 4 51:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-12, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:7 LKS Jar Kielnarowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Szajnik - Grzegorz Cukierda 1 2:3 (10:12, 11:8, 11:9, 11:13, 10:12)
Jarosław Drożdż - Wojciech Konkol 1 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:4)
Marek Padewski - Dariusz Bronhard 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:7)
Grzegorz Galej - Gracjan Nowak 1 3:2 (12:14, 11:6, 9:11, 11:4, 11:5)
M. Padewski / G. Galej - G. Nowak / G. Cukierda 1 2:3 (11:9, 11:13, 7:11, 11:7, 3:11)
J. Szajnik / J. Drożdż - W. Konkol / D. Bronhard 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
Jacek Szajnik - Wojciech Konkol 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:8)
Jarosław Drożdż - Grzegorz Cukierda 1 2:3 (11:8, 11:9, 4:11, 7:11, 7:11)
Grzegorz Galej - Damian Bilski 1 1:3 (11:3, 8:11, 8:11, 9:11)
Marek Padewski - Gracjan Nowak 1 3:2 (8:11, 6:11, 11:7, 11:7, 11:2)
Jacek Szajnik - Damian Bilski 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:7)
Marek Padewski - Grzegorz Cukierda 1 0:3 (2:11, 10:12, 3:11)
Jarosław Drożdż - Gracjan Nowak 1 2:3 (9:11, 12:10, 6:11, 11:9, 6:11)
Grzegorz Galej - Wojciech Konkol 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
Jacek Szajnik - Gracjan Nowak 1 0:3 (5:11, 5:11, 10:12)
Grzegorz Galej - Grzegorz Cukierda 1 3:0 (11:2, 11:9, 12:10)
Kamil Bazan - Damian Bilski 1 3:1 (2:11, 11:5, 11:4, 15:13)