Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-10-22, godz. 11:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
TG Sokół Dynów 9:9 GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dariusz Karnas - Grzegorz Galej 1 2:3 (11:8,9:11,12:10,8:11,4:11)
Michał Świder - Jarosław Drożdż 1 0:3 (9:11,10:12,6:11)
Karol Barański - Jacek Szajnik 1 3:2 (5:11,11:8,11:9,1:11,11:8)
Adam Sawczak - Marek Padewski 1 3:2 (11:7,4:11,11:4,9:11,11:9)
D. Karnas / M. Świder - J. Drożdż / J. Szajnik 1 1:3 (4:11,11:9,3:11,8:11)
K. Barański / A. Sawczak - G. Galej / M. Padewski 1 3:0 (11:5,11:8,12:10)
Dariusz Karnas - Jarosław Drożdż 1 0:3 (4:11,5:11,4:11)
Michał Świder - Grzegorz Galej 1 2:3 (11:5,9:11,11:8,12:14,6:11)
Adam Sawczak - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:6,5:11,11:8,4:11,11:6)
Karol Barański - Marek Padewski 1 3:1 (11:9,11:9,9:11,11:9)
Dariusz Karnas - Jacek Szajnik 1 1:3 (3:11,14:12,4:11,4:11)
Karol Barański - Grzegorz Galej 1 0:3 (6:11,7:11,7:11)
Michał Świder - Marek Padewski 1 3:1 (11:7,11:9,8:11,12:10)
Adam Sawczak - Jarosław Drożdż 1 3:0 (11:6,11:4,11:7)
Dariusz Karnas - Marek Padewski 1 0:3 (9:11,7:11,9:11)
Adam Sawczak - Grzegorz Galej 1 3:2 (9:11,5:11,11:5,11:5,11:5)
Michał Świder - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:4,8:11,11:6,4:11,11:6)
Karol Barański - Jarosław Drożdż 1 0:3 (4:11,7:11,4:11)