Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-10-01, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
ZŚ AZS II Rzeszów 9:9 PKS Kolping IV Jarosław

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcel Mroczka - Dawid Jadam 1 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 5:11)
Kacper Szurlej - Anna Brzyska 1 0:3 (4:11, 4:11, 8:11)
Karol Benedyk - Szymon Brud 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:6)
Karol Lis - Dawid Szczygieł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
K. Szurlej / K. Benedyk - D. Jadam / A. Brzyska 1 3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 11:7)
M. Mroczka / K. Lis - S. Brud / D. Szczygieł 1 3:0 (11:8, 11:8, 14:12)
Marcel Mroczka - Anna Brzyska 1 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
Kacper Szurlej - Dawid Jadam 1 1:3 (9:11, 5:11, 11:8, 7:11)
Karol Lis - Szymon Brud 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 12:10)
Karol Benedyk - Dawid Szczygieł 1 3:0 (11:2, 11:7, 11;5)
Marcel Mroczka - Szymon Brud 1 3:1 (11;1, 12:10, 10:12, 11:9)
Karol Benedyk - Dawid Jadam 1 1:3 (11:3, 8:11, 9:11, 7:11)
Kacper Szurlej - Dawid Szczygieł 1 2:3 (7:11, 12"10, 11:9, 7:11, 8:11)
Karol Lis - Anna Brzyska 1 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
Marcel Mroczka - Dawid Szczygieł 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 10:12, 12:10)
Karol Lis - Dawid Jadam 1 3:2 (11:9, 8:11, 12:10, 6:11, 11:7)
Kacper Szurlej - Szymon Brud 1 0:3 (11:13, 7:11, 8:11)
Karol Benedyk - Anna Brzyska 1 0:3 (4:11, 6:11, 8:11)