Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 15 28 148:50
2. LUKS Burza I Rogi 16 25 144:88
3. GMKS Strzelec II Frysztak 15 23 128:86
4. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 15 15 115:118
5. PKS Kolping III Jarosław 16 15 117:125
6. LZS Kąkolówka 15 13 105:109

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 15 116:113
2. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 120:128
3. ZŚ AZS I Rzeszów 16 13 116:128
4. PUKS Arka Łętownia 16 12 99:127
5. LKS I Turze Pole 16 10 78:140
6. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 5 77:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-03-18, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
LKS I Turze Pole 9:9 ZŚ AZS I Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Gromek - Arkadiusz Elceser 1 3:1 (7/11, 11/9, 12/10, 11/9)
Konrad Federczak - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 1:3 (7/11, 11/13, 11/9, 6/11)
Norbert Wojtuń - Jakub Dąbrowski 1 3:2 (11/8, 9/11, 12/10, 7/11,11/9)
Szymon Gołda - Miłosz Misiuda 1 3:2 (11/6, 8/11, 11/8, 9/11, 11/8)
S. Gołda / N. Wojtuń - M. Rzeźnikiewicz / A. Elceser 1 0:3 (5/11, 7/11, 7/11)
K. Federczak / J. Gromek - J. Dąbrowski / M. Misiuda 1 3:1 (11/9, 10/12, 11/8, 11/9)
Jakub Gromek - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:1 (11/8, 11/9, 9/11, 11/8)
Konrad Federczak - Arkadiusz Elceser 1 1:3 (5/11, 7/11, 13/11, 5/11)
Szymon Gołda - Jakub Dąbrowski 1 1:3 (9/11, 11/8, 8/11, 9/11)
Norbert Wojtuń - Miłosz Misiuda 1 1:3 (6/11, 9/11, 11/9, 8/11)
Jakub Gromek - Jakub Dąbrowski 1 3:0 (11/9, 11/7, 11/7)
Norbert Wojtuń - Arkadiusz Elceser 1 0:3 (9/11, 7/11, 9/11)
Konrad Federczak - Miłosz Misiuda 1 1:3 (11/9, 8/11, 9/11, 9/11)
Szymon Gołda - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:1 (12/10, 11/9, 8/11, 11/9)
Jakub Gromek - Miłosz Misiuda 1 3:2 (9/11, 13/11, 15/13, 8/11, 11/8)
Szymon Gołda - Arkadiusz Elceser 1 1:3 (7/11, 11/9, 8/11, 7/11)
Konrad Federczak - Jakub Dąbrowski 1 3:2 (11/8, 11/9, 7/11, 13/15, 11/9)
Norbert Wojtuń - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 0:3 (6/11, 9/11, 8/11)