Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 15 28 148:50
2. LUKS Burza I Rogi 15 23 134:88
3. GMKS Strzelec II Frysztak 15 23 128:86
4. PKS Kolping III Jarosław 13 14 102:96
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 14 13 105:112
6. LZS Kąkolówka 14 12 96:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka I Brzostek 15 13 106:109
2. ZŚ AZS I Rzeszów 14 13 105:108
3. LUKS Strażak I Niżna Łąka 15 12 110:128
4. LKS I Turze Pole 15 10 78:130
5. PUKS Arka Łętownia 14 8 79:120
6. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 15 5 77:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-01-07, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 LKS Brzostowianka I Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wiesław Patla - Witold Urban 1 2:3 (8:1,11:8,7:11,11:6,8:11)
Bartłomiej Wiśniewski - Adam Piekarczyk 1 3:0 (11:2,11:7,11:4)
Piotr Krukar - Kazimierz Andreasik 1 2:3 (7:11,11:7,5:11,11:9,8:11)
Robert Wróbel - Józef Prokuski 1 1:3 (7:11,6:11,11:6,4:11)
P. Krukar / B. Wiśniewski - W. Urban / J. Prokuski 1 3:1 (11:5,8:11,11:8,11:6)
W. Patla / R. Wróbel - K. Andreasik / A. Piekarczyk 1 0:3 (7:11,8:11,10:12)
Wiesław Patla - Adam Piekarczyk 1 3:1 (11:9,11:1,13:15,11:3)
Bartłomiej Wiśniewski - Witold Urban 1 3:2 (11:9,11:5,9:11,1214,11:8)
Robert Wróbel - Kazimierz Andreasik 1 3:2 (7:11,11:3,11:13,11:5,11:4)
Piotr Krukar - Józef Prokuski 1 0:3 (9:11,11:13,9:11)
Wiesław Patla - Kazimierz Andreasik 1 3:2 (9:11,7:11,11:5,11:811:9)
Piotr Krukar - Witold Urban 1 3:0 (11:9,11:4,12:10)
Bartłomiej Wiśniewski - Józef Prokuski 1 0:3 (9:11,13:15,10:12)
Robert Wróbel - Adam Piekarczyk 1 1:3 (10:12,12:14,11:5,14:16)
Wiesław Patla - Józef Prokuski 1 1:3 (10:12,:9:11,11:4,6:11)
Robert Wróbel - Witold Urban 1 2:3 (11:9,11:6,8:11,8:11,7:11)
Bartłomiej Wiśniewski - Kazimierz Andreasik 1 3:0 (11:6,11:5,11:1)
Piotr Krukar - Adam Piekarczyk 1 3:1 (10:12,11:4,11:6,11:8)