Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 11 20 108:42
2. GMKS Strzelec II Frysztak 11 18 92:54
3. LUKS Burza I Rogi 11 17 102:66
4. PKS Kolping III Jarosław 11 14 95:76
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 13 93:82
6. LZS Kąkolówka 11 11 82:71

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka I Brzostek 11 10 76:80
2. ZŚ AZS I Rzeszów 11 10 79:87
3. LKS I Turze Pole 11 6 44:96
4. LUKS Strażak I Niżna Łąka 11 6 78:101
5. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 11 5 66:101
6. PUKS Arka Łętownia 11 2 49:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-19, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:5 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Andrzej Sobota - Michał Klocek 1 1:3 (11;5.10;12.8;11.7;11)
Paweł Furmankiewicz - Dominik Stańko 1 3:0 (14;12.11;9.11;7)
Sebastian Furmankiewicz - Łukasz Madej 1 0:3 (6;11.8;11.6;11)
Konrad Szczepanik - Krystian Kołodziej 1 2:3 (11;9,12;10,9;11,6;11)
A. Sobota / P. Furmankiewicz - M. Klocek / D. Stańko 1 3:0 (11;3,11;9,11;8)
S. Furmankiewicz / K. Szczepanik - K. Kołodziej / Ł. Madej 1 0:3 (9;11,5;11,8;11)
Andrzej Sobota - Dominik Stańko 1 3:1 (9;11.11;3.11;7.11;5)
Paweł Furmankiewicz - Michał Klocek 1 3:2 (11;5.11;88;11.3;11.11;7)
Konrad Szczepanik - Łukasz Madej 1 3:2 (9;11.11;9.13;15.11;9)
Sebastian Furmankiewicz - Krystian Kołodziej 1 0:3 (9;11,3;11.6;11)
Andrzej Sobota - Łukasz Madej 1 3:2 (11;6,9;11.9;11,11;9,11;7)
Sebastian Furmankiewicz - Michał Klocek 1 3:2 (11;3,8;11,11;6,9;11,11;7)
Paweł Furmankiewicz - Krystian Kołodziej 1 3:0 (11;7,11;4.11;6)
Konrad Szczepanik - Dominik Stańko 1 3:2 (8;11.11;7,6;11,11;8,11;8)
Andrzej Sobota - Krystian Kołodziej 1 3:0 (14;12,11;8.11;5)