Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 6 10 58:26
2. LUKS Burza I Rogi 6 10 57:31
3. PKS Kolping III Jarosław 5 8 44:35
4. ZŚ AZS I Rzeszów 5 6 42:32
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 5 6 41:37
6. LUKS Strażak I Niżna Łąka 6 6 52:51
7. LKS Brzostowianka I Brzostek 6 5 42:42
8. GMKS Strzelec II Frysztak 3 4 22:19
9. LZS Kąkolówka 4 3 32:31
10. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 4 2 21:37
11. PUKS Arka Łętownia 5 0 21:50
12. LKS I Turze Pole 5 0 9:50

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-12, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
PKS Kolping III Jarosław 10:8 LUKS Strażak I Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Karol Angrys - Paweł Furmankiewicz 1 3:1 (7:11, 11:9,11:3,11:9)
Antoni Rejterowski - Konrad Szczepanik 1 3:2 (2:11,13:11,11:6,9:11,11:6)
Konrad Zieliński - Sebastian Furmankiewicz 1 3:1 (11:6,11:6,9:11,11:3)
Kamil Pierzycki - Andrzej Sobota 1 0:3 (7:11,7:11,3:11)
K. Zieliński / A. Rejterowski - P. Furmankiewicz / A. Sobota 1 3:2 (11:8, 9:11,1:11, 11:7, 12:10)
K. Angrys / K. Pierzycki - S. Furmankiewicz / K. Szczepanik 1 0:3 (5:11, 6:11, 9:11)
Karol Angrys - Konrad Szczepanik 1 3:2 (13:15, 11:9, 8:11, 11:6, 11:3)
Antoni Rejterowski - Paweł Furmankiewicz 1 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:5)
Kamil Pierzycki - Sebastian Furmankiewicz 1 2:3 (11:7, 7:11,11:5, 9:11, 7:11)
Konrad Zieliński - Andrzej Sobota 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
Karol Angrys - Sebastian Furmankiewicz 1 2:3 (7:11, 11:5, 11:7, 4:11, 7:11)
Konrad Zieliński - Paweł Furmankiewicz 1 3:2 (10:12, 10:12, 11:5, 11:4, 11:6)
Antoni Rejterowski - Andrzej Sobota 1 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 11:13)
Kamil Pierzycki - Konrad Szczepanik 1 0:3 (6:11, 5:11, 4:11)
Karol Angrys - Andrzej Sobota 1 2:3 (8:11, 13:11, 11:13, 11:9, 7:11)
Kamil Pierzycki - Paweł Furmankiewicz 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
Antoni Rejterowski - Sebastian Furmankiewicz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11;4)
Konrad Zieliński - Konrad Szczepanik 1 3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:0)