Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 11 20 108:42
2. GMKS Strzelec II Frysztak 11 18 92:54
3. LUKS Burza I Rogi 11 17 102:66
4. PKS Kolping III Jarosław 11 14 95:76
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 13 93:82
6. LZS Kąkolówka 11 11 82:71

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka I Brzostek 11 10 76:80
2. ZŚ AZS I Rzeszów 11 10 79:87
3. LKS I Turze Pole 11 6 44:96
4. LUKS Strażak I Niżna Łąka 11 6 78:101
5. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 11 5 66:101
6. PUKS Arka Łętownia 11 2 49:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-12, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:8 ZŚ AZS I Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piotr Krukar - Miłosz Misiuda 1 3:1 (11:13,11:9,11:9,11:9)
Wiesław Patla - Jakub Dąbrowski 1 3:2 (11:13,11:9,12:10,8:11,11:9)
Bartłomiej Wiśniewski - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 1:3 (9:11,12:10,10:12,11:13)
Robert Wróbel - Arkadiusz Elceser 1 0:3 (8:11,6:11,9:11)
R. Wróbel / B. Wiśniewski - A. Elceser / M. Rzeźnikiewicz 1 0:3 (7:11,5:11,9:11)
W. Patla / P. Krukar - M. Misiuda / J. Dąbrowski 1 3:2 (10:12,11:4,11:9,7:11,11:8)
Piotr Krukar - Jakub Dąbrowski 1 3:0 (12:10,12:10,14:12)
Wiesław Patla - Miłosz Misiuda 1 1:3 (11:9,7:11,10:12,8:11)
Robert Wróbel - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:2 (11:13,11:9,12:10,8:11,11:9)
Bartłomiej Wiśniewski - Arkadiusz Elceser 1 1:3 (6:11,11:9,8:11,9:11)
Piotr Krukar - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:0 (12:10,12:10,14:12)
Bartłomiej Wiśniewski - Miłosz Misiuda 1 3:1 (11:13,11:9,11:9,11:9)
Wiesław Patla - Arkadiusz Elceser 1 2:3 (9:11.11:5,8:11,11:6,11:9)
Robert Wróbel - Jakub Dąbrowski 1 3:0 (11:8,11:7,11:9)
Piotr Krukar - Arkadiusz Elceser 1 1:3 (8:11,11:13,11:7,9:11)
Robert Wróbel - Miłosz Misiuda 1 3:0 (11:9,11:6,11:9)
Wiesław Patla - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 1:3 (5:11,11:13,11:8,8:11)
Bartłomiej Wiśniewski - Jakub Dąbrowski 1 3:1 (11:13,11:9,11:9,11:9)