Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-04-02, godz. 11:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
LKS Błyskawica Leśniówka 10:8 LUKS Strażak III Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mariusz Rudziński - Konrad Skalski 1 1:3 (8:11, 11:7, 4:11, 7:11)
Piotr Rudziński - Konrad Gruszka 1 3:1 (12:10, 11:8 9:11, 11:6)
Marcin Krzywda - Tomasz Zwarycz 1 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:4)
Kamil Korzeniowski - Kamil Drobek 1 3:1 (11:8, 11:3, 8:11, 11:9)
P. Rudziński / M. Krzywda - T. Zwarycz / K. Gruszka 1 1:3 (11:7, 10:12, 9:11, 9:11)
K. Korzeniowski / M. Rudziński - K. Skalski / K. Drobek 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:4, 9:11, 11:8)
Mariusz Rudziński - Konrad Gruszka 1 2:3 (9:11, 14:12, 11:8, 20:22, 13:15)
Piotr Rudziński - Konrad Skalski 1 2:3 (3:11, 10:12, 11:9, 11:9, 8:11)
Kamil Korzeniowski - Tomasz Zwarycz 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:8)
Marcin Krzywda - Kamil Drobek 1 0:3 (9:11, 15:11, 7:11)
Mariusz Rudziński - Tomasz Zwarycz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
Marcin Krzywda - Konrad Skalski 1 0:3 (3:11, 5:11, 5:11)
Piotr Rudziński - Kamil Drobek 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
Kamil Korzeniowski - Konrad Gruszka 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
Mariusz Rudziński - Kamil Drobek 1 0:3 (3:11, 4:11, 9:11)
Kamil Korzeniowski - Konrad Skalski 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:7)
Piotr Rudziński - Tomasz Zwarycz 1 3:2 (11:9, 7:11, 11:7, 7:11, 11:9)
Marcin Krzywda - Konrad Gruszka 1 3:2 (5:11, 4:11, 11:9, 11:9, 12:10)