Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-04-02, godz. 11:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
MKS Skarbek Gogołów 9:9 LKS Strażak III Bratkówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bernard Fuk - Mateusz Mulka 1 2:3 (11/9,11/9,12/14,10/12,8/11)
Mariola Łukasik - Jan Englot 2 1:3 (4/11,13/11,4/11,6/11)
Dominik Chmura - Ewelina Kubas 1 3:0 (11/8,11/4,11/9)
Maciej Janas - Daniel Wiśniowski 2 3:1 (11/5,11/9,3/11,11/2)
A. Wiśniowska / M. Łukasik - M. Mulka / E. Kubas 1 3:0 (11/5,11/6,11/6)
B. Fuk / M. Janas - D. Wiśniowski / J. Englot 2 0:3 (12/14,7/11,3/11)
Bernard Fuk - Jan Englot 1 0:3 (4/11,5/11,7/11)
Mariola Łukasik - Mateusz Mulka 2 3:1 (11/4,11/5,8/11,11/5)
Maciej Janas - Ewelina Kubas 1 3:0 (13/11,11/9,11/7)
Dominik Chmura - Daniel Wiśniowski 2 3:0 (11/9,11/9,11/5)
Bernard Fuk - Ewelina Kubas 1 0:3 (9/11,10/12,14/16)
Dominik Chmura - Mateusz Mulka 2 3:0 (13/11,11/5,11/7)
Mariola Łukasik - Daniel Wiśniowski 1 3:0 (11/5,11/9,11/8)
Maciej Janas - Jan Englot 2 1:3 (4/11,12/10,5/11,4/11)
Bernard Fuk - Daniel Wiśniowski 1 2:3 (11/9,10/12,8/11,11/9,10/12)
Maciej Janas - Mateusz Mulka 2 2:3 (12/10,9/11,11/9,7/11,7/11)
Mariola Łukasik - Ewelina Kubas 1 3:0 (11/5,11/5,11/2)
Dominik Chmura - Jan Englot 2 1:3 (8/11,11/9,5/11,4/11)