Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-04-02, godz. 11:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
TKS Pro-Familia I Wojaszówka 9:9 UKS Olimp II Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Maciej Kołek - Grzegorz Cisowski 1 3:2 (14:12,12:10;10:12,12:14,11:9)
Artur Kielar - Michał Węgrzyn 2 3:1 (11:6,11:3,9:11,11:4)
Wojciech Pelczar - Dariusz Gościński 1 0:3 (6:11,5:11, 12:14)
Kamil Nowak - Jerzy Zajdel 2 0:3 (4:11,9:11,4:11)
A. Kielar / M. Kołek - J. Zajdel / D. Gościński 1 0:3 (5:11,6:11,6:11)
K. Nowak / W. Pelczar - G. Cisowski / M. Węgrzyn 2 1:3 (6:11,11:5,8:11,6:11)
Maciej Kołek - Michał Węgrzyn 1 3:0 (11:3,11:8,13:11)
Artur Kielar - Grzegorz Cisowski 2 3:0 (11:7,,11:8,11:7)
Kamil Nowak - Dariusz Gościński 1 0:3 (3:11,4:11,13:15)
Wojciech Pelczar - Jerzy Zajdel 2 0:3 (6:11,6;11,4:11)
Maciej Kołek - Dariusz Gościński 1 3:1 (11:6,7:11,11:8,11:8)
Wojciech Pelczar - Grzegorz Cisowski 2 1:3 (8:11,11:9,8:11,10:12)
Artur Kielar - Jerzy Zajdel 2 0:3 (7:11,8:11,9:11)
Kamil Nowak - Michał Węgrzyn 1 3:1 (5:11,11:7,11:8,11:7)
Maciej Kołek - Jerzy Zajdel 2 2:3 (11:8,2:11,5:11,11:7,8:11)
Kamil Nowak - Grzegorz Cisowski 2 3:1 (11:9,11:4,5:11,11:6)
Artur Kielar - Dariusz Gościński 2 3:0 (11:7,11:3,13:11)
Wojciech Pelczar - Michał Węgrzyn 1 3:0 (11:7,11:3,11:4)