Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-26, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
MKS Skarbek Gogołów 10:6 PKS Bartek II Dębowiec

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Maciej Janas - Robert Niemiec 1 3:2 (11/6,8/11,5/11,11/8,12/10)
Bernard Fuk - Kamila Juszczyk 2 3:0 (11/6,11/5,11/3)
Filip Stasiowski - Szymon Czerkiewicz 1 0:3 (7/11,8/11,10/12)
Paulina Fic - Bartłomiej Misiołek 2 3:0 (11/5,11/5,11/7)
P. Fic / M. Janas - S. Czerkiewicz / R. Niemiec 1 1:3 (11/9,9/11,9/11,12/14)
B. Fuk / D. Chmura - K. Juszczyk / B. Misiołek 2 3:0 (11/4,11/8,11/9)
Maciej Janas - Kamila Juszczyk 1 3:0 (11/5,11/3,11/8)
Bernard Fuk - Robert Niemiec 2 3:2 (11/5,11/5,10/12,3/11,11/8)
Paulina Fic - Szymon Czerkiewicz 1 1:3 (11/7,9/11,8/11,7/11)
Dominik Chmura - Bartłomiej Misiołek 2 3:0 (11/5,11/9,11/8)
Bartosz Chmura - Szymon Czerkiewicz 1 0:3 (5/11,7/11,8/11)
Dominik Chmura - Robert Niemiec 2 2:3 (2/11,3/11,12/10,12/10,9/11)
Bernard Fuk - Bartłomiej Misiołek 1 3:0 (11/7,11/6,11/8)
Paulina Fic - Kamila Juszczyk 2 3:0 (11/4,11/3,11/5)
Bartosz Chmura - Bartłomiej Misiołek 1 0:3 (8/11,9/11,10/12)
Paulina Fic - Robert Niemiec 2 3:1 (11/4,7/11,11/7,11/5)