Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-10, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
UKS Cebulka Warzyce 7:10 UKS Olimp II Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jerzy Dębiec - Michał Węgrzyn 1 3:2 (4:11, 11:9, 11:9, 10:12, 11:8)
Mateusz Błasik - Szczepan Ryczak 1 1:3 (14:12, 7:11, 6:11, 7:11)
Kamil Czajka - Dariusz Gościński 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
Grzegorz Siewierski - Bartosz Ryczak 1 2:3 (9:11, 11:4, 11:2, 7:11, 8:11)
J. Dębiec / G. Siewierski - M. Węgrzyn / D. Gościński 1 3:2 (11:6, 11:7, 9:11,3:11, 11:9)
K. Czajka / M. Błasik - B. Ryczak / S. Ryczak 1 3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 11:7)
Jerzy Dębiec - Szczepan Ryczak 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 5:11)
Mateusz Błasik - Michał Węgrzyn 1 1:3 (1:11, 7:11, 11:8, 5:11)
Grzegorz Siewierski - Dariusz Gościński 1 3:2 (10:12, 11:4, 9:11, 11:7, 12:10)
Kamil Czajka - Bartosz Ryczak 1 0:3 (10:12, 8:11, 2:11)
Jerzy Dębiec - Dariusz Gościński 1 1:3 (7:11, 10:12, 11:5, 13:15)
Kamil Czajka - Michał Węgrzyn 1 2:3 (8:11, 11:6, 11:7, 7:11, 9:11)
Patryk Skocz - Bartosz Ryczak 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
Grzegorz Siewierski - Szczepan Ryczak 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:8)
Jerzy Dębiec - Bartosz Ryczak 1 1:3 (7:11, 12:10, 13:15, 7:11)
Grzegorz Siewierski - Michał Węgrzyn 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
Patryk Skocz - Dariusz Gościński 1 0:3 (5:11, 4:11, 6:11)