Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-10, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
PKS Bartek II Dębowiec 9:9 UKS Olimp II Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Szymon Czerkiewicz - Karol Śliwiński 1 1:3 (4:11;8:11;11:9;3:11)
Bartłomiej Misiołek - Bartosz Ryczak 1 0:3 (11:13;6:11;9:11)
Rafał Szurek - Szczepan Ryczak 1 1:3 (11:7;7:11;8:11;19:21)
Konrad Kapanowski - Henryk Śliwiński 1 3:0 (11:8;11:6;13:11)
B. Misiołek / R. Szurek - S. Ryczak / B. Ryczak 1 2:3 (11:9;11:8;9:11;4:11;6:11)
S. Czerkiewicz / K. Kapanowski - H. Śliwiński / K. Śliwiński 1 3:1 (12:10;11:6;4:11;11:7)
Szymon Czerkiewicz - Bartosz Ryczak 1 3:0 (11:7;11:8;11:3)
Bartłomiej Misiołek - Karol Śliwiński 1 0:3 (4:11;11:13;8:11)
Konrad Kapanowski - Szczepan Ryczak 1 3:1 (11:8;11:6;9:11;11:8)
Rafał Szurek - Henryk Śliwiński 1 3:1 (11:8;7:11;11:7;11:8)
Szymon Czerkiewicz - Szczepan Ryczak 1 3:0 (11:8;11:4;11:2)
Rafał Szurek - Karol Śliwiński 1 0:3 (7:11;6:11;6:11)
Bartłomiej Misiołek - Henryk Śliwiński 1 3:2 (11:9;11:9;3:11;11:13;11:8)
Konrad Kapanowski - Bartosz Ryczak 1 1:3 (7:11;5:11;11:6;5:11)
Szymon Czerkiewicz - Henryk Śliwiński 1 3:2 (11:5;9:11;12:14;11:5;11:2)
Konrad Kapanowski - Karol Śliwiński 1 0:3 (6:11;7:11;12:14)
Bartłomiej Misiołek - Szczepan Ryczak 1 1:3 (12:10;9:11;8:11;7:11)
Rafał Szurek - Bartosz Ryczak 1 3:1 (6:11;11:7;11:7;11:6)