Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-12, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
UKS Cebulka Warzyce 10:8 LUKS Strażak III Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Siewierski - Sebastian Szuba 1 3:2 (5:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:5)
Patryk Skocz - Tomasz Zwarycz 1 2:3 (17:19, 11:3, 11:7, 8:11, 4:11)
Dariusz Bernacki - Konrad Skalski 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:13)
Kamil Czajka - Kamil Drobek 1 3:1 (14:2, 13:15, 11:6, 11:6)
K. Czajka / G. Siewierski - K. Skalski / K. Drobek 1 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 8:11)
M. Błasik / D. Bernacki - K. Gruszka / T. Zwarycz 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:3)
Grzegorz Siewierski - Tomasz Zwarycz 1 3:0 (11:1, 11:8, 11:3)
Mateusz Błasik - Sebastian Szuba 1 2:3 (6:11, 11:5, 11:7, 8:11, 4:11)
Kamil Czajka - Konrad Skalski 1 3:0 (11:9, 19:17, 11:9)
Dariusz Bernacki - Kamil Drobek 1 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
Grzegorz Siewierski - Konrad Skalski 1 3:1 (5:11, 11:4, 14:12, 15:13)
Dariusz Bernacki - Sebastian Szuba 1 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
Mateusz Błasik - Kamil Drobek 1 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 6:11)
Kamil Czajka - Artur Zwarycz 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
Grzegorz Siewierski - Kamil Drobek 1 1:3 (11:5, 8:11, 11:13, 4:11)
Kamil Czajka - Sebastian Szuba 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
Mateusz Błasik - Konrad Skalski 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:4)
Dariusz Bernacki - Tomasz Zwarycz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)