Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-23, godz. 11:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
LKS Błyskawica Leśniówka 9:9 GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcin Krzywda - Wacław Godek 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:3)
Arkadiusz Bogusz - Jakub Godek 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 10:12, 9:11)
Piotr Rudziński - Robert Dybaś 1 0:3 (11:13, 6:11, 5:11)
Mariusz Rudziński - Tomasz Góra 1 3:2 (11:3, 6:11, 9:11, 11:6, 11:7)
P. Rudziński / M. Rudziński - R. Dybaś / W. Godek 1 2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:5, 9:11)
M. Krzywda / A. Bogusz - T. Góra / J. Godek 1 0:3 (9:11, 6:11, 9:11)
Marcin Krzywda - Jakub Godek 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
Arkadiusz Bogusz - Wacław Godek 1 1:3 (11:13, 11:6, 5:11, 9:11)
Mariusz Rudziński - Robert Dybaś 1 3:2 (13:11, 7:11, 7:11, 11:7, 11:7)
Piotr Rudziński - Tomasz Góra 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:7)
Marcin Krzywda - Robert Dybaś 1 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
Piotr Rudziński - Wacław Godek 1 3:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:6)
Arkadiusz Bogusz - Tomasz Góra 1 0:3 (6:11, 3:11, 3:11)
Mariusz Rudziński - Jakub Godek 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
Marcin Krzywda - Tomasz Góra 1 0:3 (9:11, 10:12, 8:11)
Mariusz Rudziński - Wacław Godek 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:1)
Przemysław Krzywda - Robert Dybaś 1 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
Piotr Rudziński - Jakub Godek 1 3:2 (11:7, 14:12, 8:11, 10:12, 11:6)