Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-09, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
PKS Bartek II Dębowiec 8:10 LUKS Strażak III Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Szymon Czerkiewicz - Konrad Gruszka 1 3:0 (11:6;11:6;11:4)
Robert Niemiec - Tomasz Zwarycz 1 0:3 (7:11;9:11;7:11)
Bartłomiej Misiołek - Konrad Skalski 1 0:3 (10:12;5:11;6:11)
Konrad Kapanowski - Kamil Drobek 1 2:3 (14:12;11:8;10:12;5:11;6:11)
S. Czerkiewicz / K. Kapanowski - K. Gruszka / T. Zwarycz 1 3:1 (11:5;10:12;11:5;11:8)
B. Misiołek / R. Niemiec - K. Skalski / K. Drobek 1 0:3 (5:11;8:11;10:12)
Szymon Czerkiewicz - Tomasz Zwarycz 1 3:0 (11:7;11:7;11:3)
Robert Niemiec - Konrad Gruszka 1 3:1 (7:11;11:5;11:4;11:6)
Konrad Kapanowski - Konrad Skalski 1 3:0 (11:8;11:7;11:9)
Bartłomiej Misiołek - Kamil Drobek 1 0:3 (9:11;4:11;8:11)
Szymon Czerkiewicz - Konrad Skalski 1 0:3 (8:11;5:11;7:11)
Bartłomiej Misiołek - Konrad Gruszka 1 3:0 (11:4;11:9;11:5)
Robert Niemiec - Kamil Drobek 1 0:3 (6:11;6:11;7:11)
Konrad Kapanowski - Tomasz Zwarycz 1 3:0 (11:7;11:6;11:8)
Szymon Czerkiewicz - Kamil Drobek 1 2:3 (11:7;7:11;11:8;7:11;9:11)
Konrad Kapanowski - Konrad Gruszka 1 3:1 (11:6;11:5;7:11;11:6)
Robert Niemiec - Konrad Skalski 1 0:3 (7:11;4:11;4:11)
Bartłomiej Misiołek - Tomasz Zwarycz 1 1:3 (4:11;11:3;9:11;9:11)