Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-09, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
LKS Strażak III Bratkówka 5:10 LKS Błyskawica Leśniówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Ewelina Kubas - Kamil Korzeniowski 1 0:3 (3:11, 11:13, 8:11)
Daniel Wiśniowski - Przemysław Krzywda 1 3:0 (15:13, 11:1, 11:5)
Mateusz Mulka - Piotr Rudziński 1 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)
Jan Englot - Mariusz Rudziński 1 2:3 (11:4, 13:15, 10:12, 11:3, 8:11)
J. Englot / D. Wiśniowski - K. Korzeniowski / M. Rudziński 1 1:3 (11:13, 14:12, 7:11, 8:11)
E. Kubas / M. Mulka - P. Rudziński / P. Krzywda 1 3:1 (13:11, 7:11, 14:12, 11:7)
Ewelina Kubas - Przemysław Krzywda 1 3:1 (11:2, 11:3, 12:14, 11:9)
Daniel Wiśniowski - Kamil Korzeniowski 1 1:3 (11:13, 8:11, 11:6, 6:11)
Jan Englot - Piotr Rudziński 1 3:1 (10:12, 11:5, 11:8, 11:7)
Mateusz Mulka - Mariusz Rudziński 1 0:3 (3:11, 4:11, 5:11)
Ewelina Kubas - Piotr Rudziński 1 0:3 (5:11, 10:12, 7:11)
Mateusz Mulka - Kamil Korzeniowski 1 1:3 (4:11, 7:11, 11:8, 8:11)
Jan Englot - Przemysław Krzywda 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:3)
Ewelina Kubas - Mariusz Rudziński 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
Daniel Wiśniowski - Mariusz Rudziński 1 1:3 (11:7, 9:11, 4:11, 5:11)