Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-09, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
MKS Skarbek Gogołów 10:8 UKS Cebulka Warzyce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bernard Fuk - Kamil Czajka 1 3:2 (11/13, 13/15, 11/3, 12/10, 11/7)
Maciej Janas - Mateusz Błasik 1 3:0 (11/6, 11/9, 11/7)
Bartosz Chmura - Patryk Skocz 1 3:0 (11/3, 11/7, 11/7)
Filip Stasiowski - Grzegorz Siewierski 1 0:3 (6/11, 3/11, 9/11)
F. Stasiowski / M. Janas - G. Siewierski / K. Czajka 1 0:3 (9/11, 6/11, 7/11)
B. Chmura / B. Fuk - M. Błasik / P. Skocz 1 3:0 (11/6, 11/8, 11/9)
Bernard Fuk - Mateusz Błasik 1 3:0 (11/6, 11/4, 11/9)
Maciej Janas - Kamil Czajka 1 1:3 (8/11, 11/9, 9/11, 8/11)
Filip Stasiowski - Patryk Skocz 1 3:0 (11/3, 11/3, 11/4)
Dominik Chmura - Grzegorz Siewierski 1 0:3 (6/11, 6/11, 4/11)
Bernard Fuk - Patryk Skocz 1 3:0 (11/4, 11/3, 11/6)
Dominik Chmura - Kamil Czajka 1 1:3 (11/9, 5/11, 4/11, 6/11)
Maciej Janas - Grzegorz Siewierski 1 0:3 (11/13, 4/11, 3/11)
Filip Stasiowski - Mateusz Błasik 1 3:0 (11/8, 11/9, 11/6)
Bernard Fuk - Grzegorz Siewierski 1 2:3 (11/6, 10/12, 7/11, 11/9, 9/11)
Filip Stasiowski - Kamil Czajka 1 1:3 (9/11, 7/11, 11/5, 5/11)
Maciej Janas - Patryk Skocz 1 3:0 (11/4, 11/5, 11/3)
Dominik Chmura - Mateusz Błasik 1 3:0 (11/9, 11/8, 11/6)