Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-02, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
LKS Błyskawica Leśniówka 9:9 MKS Skarbek Gogołów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mariusz Rudziński - Maciej Janas 1 3:2 (8:11, 13:11, 11:6, 7:11, 11:2)
Przemysław Krzywda - Bernard Fuk 1 0:3 (2:11, 7:11, 3:11)
Piotr Rudziński - Bartosz Chmura 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
Kamil Korzeniowski - Filip Stasiowski 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
P. Rudziński / A. Bogusz - B. Fuk / B. Chmura 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
K. Korzeniowski / M. Rudziński - M. Janas / F. Stasiowski 1 1:3 (11:6, 13:15, 1:11, 3:11)
Mariusz Rudziński - Bernard Fuk 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
Przemysław Krzywda - Maciej Janas 1 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
Kamil Korzeniowski - Bartosz Chmura 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:7)
Piotr Rudziński - Filip Stasiowski 1 0:3 (9:11, 14:16, 10:12)
Mariusz Rudziński - Bartosz Chmura 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:6)
Piotr Rudziński - Maciej Janas 1 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 10:12)
Arkadiusz Bogusz - Filip Stasiowski 1 1:3 (5:11, 2:11, 11:8, 8:11)
Kamil Korzeniowski - Bernard Fuk 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:9)
Mariusz Rudziński - Filip Stasiowski 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
Kamil Korzeniowski - Maciej Janas 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:1)
Arkadiusz Bogusz - Dominik Chmura 1 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
Piotr Rudziński - Bernard Fuk 1 3:1 (5:11, 11:6, 10:12, 11:5, 11:6)