Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-01, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
UKS Spin II Jasło 8:10 UKS Olimp II Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jan Słupski - Michał Węgrzyn 1 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
Piotr Zając - Bartosz Ryczak 1 3:2 (11:13, 11:8, 9:11, 11:9, 11:7)
Michał Owsianka - Szczepan Ryczak 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
Krzysztof Ślawski - Grzegorz Poliniewicz 1 0:3 (3:11, 6:11, 8:11)
J. Słupski / D. Hap - G. Poliniewicz / M. Węgrzyn 1 1:3 (6:11, 11:4, 8:11, 5:11)
P. Zając / M. Owsianka - B. Ryczak / S. Ryczak 1 3:1 (11:8, 17:15, 7:11, 11:8)
Jan Słupski - Bartosz Ryczak 1 3:2 (10:12, 11:9, 11:9, 6:11, 11:7)
Piotr Zając - Michał Węgrzyn 1 3:2 (3:11, 11:7, 6:11, 11:3, 11:9)
Krzysztof Ślawski - Szczepan Ryczak 1 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)
Michał Owsianka - Grzegorz Poliniewicz 1 0:3 (3:11, 7:11, 8:11)
Jan Słupski - Szczepan Ryczak 1 3:2 (11:3, 3:11, 11:5, 8:11, 11:5)
Michał Owsianka - Michał Węgrzyn 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
Piotr Zając - Grzegorz Poliniewicz 1 2:3 (8:11, 10:12, 12:10, 11:7, 10:12)
Dariusz Hap - Bartosz Ryczak 1 3:2 (4:11, 6:11, 11:9, 11:6, 11:5)
Jan Słupski - Grzegorz Poliniewicz 1 0:3 (9:11, 9:11, 16:18)
Dariusz Hap - Michał Węgrzyn 1 1:3 (11:13, 11:7, 6:11, 6:11)
Piotr Zając - Szczepan Ryczak 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
Michał Owsianka - Bartosz Ryczak 1 0:3 (4:11, 7:11, 7:11)