Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-03-05, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
LKS Parnas Stara Wieś 10:6 PKS Iskra Blizne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Telesz - Krzysztof Leń 1 2:3 (9:11,8:11,11:9,11:9,9:11)
Jarosław Dydek - Michał Kuliga 1 2:3 (6:11,11:4,3:11,11:8,9:11)
Łukasz Biedka - Beata Barska 1 1:3 (11:6,5:11,2:11,7:11)
Michał Wadas - Wiesław Śnieżek 1 3:2 (11:7,11:8,8:11,9:11,11:5)
M. Wadas / D. Dydek - B. Barska / W. Śnieżek 1 3:1 (11:8,8:11,11:4,11:9)
J. Dydek / Ł. Telesz - M. Kuliga / K. Leń 1 2:3 (5:11,11:8,11:9,5:11,17:19)
Łukasz Telesz - Michał Kuliga 1 0:3 (5:11,9:11,11:13,)
Jarosław Dydek - Krzysztof Leń 1 3:1 (11:9,10:12,13:11,11:7)
Michał Wadas - Beata Barska 1 3:1 (11:9,9:11,11:7,11:4)
Łukasz Biedka - Wiesław Śnieżek 1 3:1 (11:9,14:12,8:11,11:3)
Łukasz Telesz - Beata Barska 1 3:1 (2:11,11:7,11:5,11:8)
Łukasz Biedka - Krzysztof Leń 1 3:1 (11:5,12:10,9:11,11:8)
Jarosław Dydek - Wiesław Śnieżek 1 2:3 (8:11,11:4,6:11,11:8,6:11)
Michał Wadas - Michał Kuliga 1 3:2 (11:7,11:3,4:11,8:11,14:12)
Łukasz Telesz - Wiesław Śnieżek 1 3:2 (9:11,11:5,10:12,11:4,12:10)
Michał Wadas - Krzysztof Leń 1 3:1 (11:6,11:13,11:4,11:8)