Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-27, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
KTS I Brzozów 8:10 LKS II Turze Pole

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bogusław Surmacz - Rafał Bogaczewicz 1 3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:8)
Grzegorz Sum - Jacek Wasylewicz 1 3:2 (10:12, 11:9, 9:11, 11:6, 11:3)
Piotr Szyndlar - Marcin Władyka 1 2:3 (4:11, 10:12, 11:8, 11:8, 9:11)
Kamil Sieńczak - Szymon Gołda 1 1:3 (5:11, 11:5, 8:11, 9:11)
B. Surmacz / K. Sieńczak - G. Prugar / J. Wasylewicz 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
G. Sum / P. Szyndlar - M. Władyka / S. Gołda 1 0:3 (7, 11, 11:13, 11:13)
Bogusław Surmacz - Jacek Wasylewicz 1 0:3 (10:12, 5:11, 10:12)
Grzegorz Sum - Rafał Bogaczewicz 1 3:1 (11:4, 5:11, 11:3, 11:6)
Kamil Sieńczak - Marcin Władyka 1 2:3 (5:11, 11:9, 11:13, 11:4, 9:11)
Piotr Szyndlar - Szymon Gołda 1 2:3 (12:10, 3:11, 11:8, 7:11, 8:11)
Bogusław Surmacz - Marcin Władyka 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
Piotr Szyndlar - Rafał Bogaczewicz 1 1:3 (13:11, 6:11, 11:13, 4:11)
Grzegorz Sum - Szymon Gołda 1 0:3 (5:11, 3:11, 3:11)
Kamil Sieńczak - Jacek Wasylewicz 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
Bogusław Surmacz - Szymon Gołda 1 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
Kamil Sieńczak - Rafał Bogaczewicz 1 3:2 (11:8, 10:12, 11:7, 7:11, 11:7)
Grzegorz Sum - Marcin Władyka 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
Piotr Szyndlar - Jacek Wasylewicz 1 1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 8:11)