Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-28, godz. 18:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 8:10 LKS II Turze Pole

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wojciech Wojtoń - Rafał Bogaczewicz 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
Grzegorz Szafran - Grzegorz Prugar 1 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 7:11)
Rafał Józefczyk - Marcin Władyka 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
Mateusz Michna - Jacek Wasylewicz 1 3:2 (5:11, 11:8, 13:11, 9:11, 11:9)
W. Wojtoń / M. Michna - J. Władyka / M. Władyka 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
G. Szafran / R. Józefczyk - G. Prugar / J. Wasylewicz 1 3:1 (16:14, 4:11, 11:8, 11:8)
Wojciech Wojtoń - Grzegorz Prugar 1 3:2 (11:4, 11:6, 7:11, 8:11, 11:6)
Grzegorz Szafran - Rafał Bogaczewicz 1 2:3 (11:3, 10:12, 11:5, 4:11, 8:11)
Mateusz Michna - Marcin Władyka 1 3:2 (11:1, 7:11, 6:11, 11:3, 11:9)
Rafał Józefczyk - Jan Władyka 1 1:3 (10:12, 11:8, 10:12, 6:11)
Wojciech Wojtoń - Marcin Władyka 1 3:0 (11:8, 13:11, 11:4)
Rafał Józefczyk - Rafał Bogaczewicz 1 0:3 (4:11, 9:11, 5:11)
Grzegorz Szafran - Jan Władyka 1 3:2 (5:11, 11:13, 11:8, 11:6,11:4)
Mateusz Michna - Grzegorz Prugar 1 1:3 (8:11, 10:12, 11:8, 11:13)
Wojciech Wojtoń - Jan Władyka 1 3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:2)
Mateusz Michna - Rafał Bogaczewicz 1 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
Grzegorz Szafran - Marcin Władyka 1 0:3 (7:11, 12:14, 7:11)
Rafał Józefczyk - Grzegorz Prugar 1 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)