Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-23, godz. 11:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 LUKS Burza III Rogi

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Michna - Krystian Szyszlak 1 2:3 (8:11, 11:9, 11:7, 10:12, 10:12)
Rafał Józefczyk - Maciej Kozioł 1 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:4)
Kamil Wójcik - Krzysztof Salamon 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:2)
Katarzyna Kuliga - Krzysztof Kozubal 1 2:3 (11:13, 11:9, 11:13, 11:8, 7:11)
K. Kuliga / K. Wójcik - K. Kozubal / M. Kozioł 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
M. Michna / R. Józefczyk - K. Salamon / K. Szyszlak 1 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 7:11)
Mateusz Michna - Maciej Kozioł 1 2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:2, 10:12)
Rafał Józefczyk - Krystian Szyszlak 1 3:1 (11:8, 14:12, 5:11, 13:11)
Katarzyna Kuliga - Krzysztof Salamon 1 3:0 (11:6,11:3, 11:5)
Kamil Wójcik - Krzysztof Kozubal 1 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 2:11)
Mateusz Michna - Krzysztof Salamon 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:5)
Kamil Wójcik - Krystian Szyszlak 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 7:11)
Rafał Józefczyk - Krzysztof Kozubal 1 0:3 (7:11, 6:11, 10:12)
Katarzyna Kuliga - Maciej Kozioł 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)
Mateusz Michna - Krzysztof Kozubal 1 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
Katarzyna Kuliga - Krystian Szyszlak 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:7)
Rafał Józefczyk - Krzysztof Salamon 1 3:0 (11:4, 11:5,11:8)
Kamil Wójcik - Maciej Kozioł 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:1)