Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-16, godz. 11:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
KTS I Brzozów 6:10 PKS Iskra Blizne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bogusław Surmacz - Michał Kuliga 1 2:3 (13:11, 2:11, 8:11, 11:6, 10:12)
Kamil Sieńczak - Wiesław Śnieżek 1 3:1 (11:5, 15:13, 9:11, 11:4)
Grzegorz Sum - Beata Barska 1 2:3 (11:6, 5:11, 11:6, 9:11, 5:11)
Piotr Szyndlar - Krzysztof Leń 1 0:3 (6:11, 10:12, 9:11)
B. Surmacz / K. Sieńczak - K. Leń / M. Kuliga 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:8)
G. Sum / P. Szyndlar - B. Barska / W. Śnieżek 1 2:3 (8:11, 11:7, 2:11, 11:8, 9:11)
Bogusław Surmacz - Wiesław Śnieżek 1 3:0 (11:4, 11:3, 12:10)
Kamil Sieńczak - Michał Kuliga 1 3:0 (11:9, 11:9, 12:10)
Piotr Szyndlar - Beata Barska 1 2:3 (11:5, 11:9, 9:11, 6:11, 8:11)
Grzegorz Sum - Krzysztof Leń 1 0:3 (9:11, 13:15, 6:11)
Bogusław Surmacz - Beata Barska 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
Grzegorz Sum - Michał Kuliga 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
Kamil Sieńczak - Krzysztof Leń 1 1:3 (11:8, 4:11, 7:11, 9:11)
Piotr Szyndlar - Wiesław Śnieżek 1 2:3 (3:11, 4:11,11:5, 11:6, 1:11)
Bogusław Surmacz - Krzysztof Leń 1 3:2 (9:11, 11:2, 5:11, 12:10, 11:4)
Piotr Szyndlar - Michał Kuliga 1 0:3 (6:11, 7:11, 7:11)