Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-26, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
LKS Strażak II Bratkówka 10:7 LUKS Burza II Rogi

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Robert Zaremba - Paweł Włodarczyk 1 2:3 (-9, 8, 10, -7, -7)
Wiesław Rysz - Paweł Litwin 1 2:3 (-9, 9, 9, -6, -14)
Sebastian Piękoś - Zbigniew Albrycht 1 3:1 (-7, 6, 5, 8)
Jakub Baran - Dariusz Karaś 1 3:2 (-6, -6, 8, 6, 6)
R. Zaremba / W. Rysz - D. Karaś / P. Włodarczyk 1 3:2 (-8, 4, -6, 4, 4)
S. Piękoś / J. Baran - Z. Albrycht / P. Litwin 1 3:2 (11, -10, 9, -8, 7)
Robert Zaremba - Paweł Litwin 1 3:2 (8, 4, -9, -3, 8)
Wiesław Rysz - Paweł Włodarczyk 1 1:3 (-11, 9, -2, -5)
Jakub Baran - Zbigniew Albrycht 1 3:0 (8, 6, 8)
Sebastian Piękoś - Dariusz Karaś 1 2:3 (-7, 8, -9, 4, -3)
Robert Zaremba - Zbigniew Albrycht 1 3:1 (8, -7, 11, 3)
Sebastian Piękoś - Paweł Włodarczyk 1 1:3 (-7, 8, -7, -9)
Wiesław Rysz - Dariusz Karaś 1 3:1 (10, -9, 10, 7)
Jakub Baran - Paweł Litwin 1 3:1 (2, -9, 10, 8)
Robert Zaremba - Dariusz Karaś 1 1:3 (-7, -2, 9, -10)
Jakub Baran - Paweł Włodarczyk 1 0:3 (-3, -5, -4)
Wiesław Rysz - Zbigniew Albrycht 1 3:0 (5, 6, 7)