Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-03, godz. 16:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
LUKS Burza II Rogi 9:9 UKS Spin Jasło

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Paweł Włodarczyk - Bartosz Mika 1 3:0 (16:14, 11:4, 11:6)
Paweł Litwin - Mirosław Kozik 1 3:2 (11:9,9:11,11:9,6:11,14:12)
Dariusz Karaś - Paweł Zając 1 2:3 (5:11,4:11,11:9,11:9,1:11)
Zbigniew Albrycht - Jakub Kołodziej 1 0:3 (7:11,6:11,2:11)
D. Karaś / P. Włodarczyk - M. Kozik / P. Zając 1 3:2 (11:13,11:7,10:12,11:9,11:9)
P. Litwin / Z. Albrycht - B. Mika / J. Kołodziej 1 1:3 (8;11,8;11,11:6,8:11)
Paweł Włodarczyk - Jakub Kołodziej 1 2:3 (5:11,13:11,11:8,4:11,10:12)
Zbigniew Albrycht - Bartosz Mika 1 0:3 (9:11,8:11,6;11)
Dariusz Karaś - Mirosław Kozik 1 3:2 (6:11,10:12,11:6,11:5,20;18)
Paweł Litwin - Paweł Zając 1 3:2 (11:2,11:8,5:11,7:11,13:11)
Paweł Włodarczyk - Mirosław Kozik 1 3:1 (7:11,11:4,11:3,11:7)
Paweł Litwin - Bartosz Mika 1 2:3 (11:6,9:11,8:11,11:9,11:13)
Sylwester Szczepanik - Paweł Zając 1 1:3 (8:11,11:6,7:11,4:11)
Dariusz Karaś - Jakub Kołodziej 1 3:2 (13:15,7;11,11;6,11:4,11;3)
Paweł Włodarczyk - Paweł Zając 1 3:1 (8:11,11:3,11:3,11;7)
Dariusz Karaś - Bartosz Mika 1 3:0 (11:8,15:13,11:2)
Sylwester Szczepanik - Mirosław Kozik 1 1:3 (7:11,8:11,11:6,9:11)
Paweł Litwin - Jakub Kołodziej 1 1:3 (9:11,9:11,11:8,4:11)