Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-13, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
KS I Nagórzany 10:8 LUKS Burza II Rogi

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dawid Witka - Dariusz Karaś 1 3:1 (11;6, 4;11, 11;7, 17;15)
Gabriel Tokarz - Sylwester Szczepanik 1 0:3 (4;11, 3;11, 10;12)
Krzysztof Żyłka - Zbigniew Albrycht 1 3:0 (11;6, 11;9, 15;13)
Robert Wojciechowski - Paweł Włodarczyk 1 3:2 (11;3, 11;5, 13;15, 5;11, 11;6)
K. Żyłka / G. Tokarz - D. Karaś / P. Włodarczyk 1 0:3 (8;11, 1;11, 7;11)
D. Witka / R. Wojciechowski - S. Szczepanik / Z. Albrycht 1 3:0 (11;6, 11;6, 11;7)
Dawid Witka - Sylwester Szczepanik 1 3:1 (11;4, 5;11, 11;6, 13;11)
Gabriel Tokarz - Dariusz Karaś 1 0:3 (3;11, 5;11, 4;11)
Robert Wojciechowski - Zbigniew Albrycht 1 2:3 (8;11, 11;13, 11;6, 11;6, 6;11)
Krzysztof Żyłka - Paweł Włodarczyk 1 3:0 (12;10, 11;5, 11;9)
Dawid Witka - Zbigniew Albrycht 1 3:0 (11;3, 11;7, 11;7)
Krzysztof Żyłka - Dariusz Karaś 1 0:3 (8;11, 10;12, 9;11)
Gabriel Tokarz - Paweł Włodarczyk 1 0:3 (6;11, 8;11, 6;11)
Robert Wojciechowski - Sylwester Szczepanik 1 3:0 (11;6, 11;7, 11;6)
Dawid Witka - Paweł Włodarczyk 1 3:1 (11;7, 11;8, 9;11, 11;2)
Robert Wojciechowski - Dariusz Karaś 1 2:3 (8;11, 11;7, 6;11, 15;13, 8;11)
Gabriel Tokarz - Zbigniew Albrycht 1 1:3 (12;10, 9;11, 10;12, 10;12)
Krzysztof Żyłka - Sylwester Szczepanik 1 3:0 (11;9, 11;5, 11;4)