Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-04-30, godz. 11:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
KU AZS Politechnika V Rzeszów 7:11 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Jerzy Baran 1 0:3 (10:12, 3:11, 6:11)
Miłosz Misiuda - Łukasz Madej 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:7)
Jakub Dąbrowski - Michał Klocek 1 1:3 (5:11, 11:4, 9:11, 9:11)
Marcel Mroczka - Dominik Stańko 1 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 9:11)
M. Majcher / M. Rzeźnikiewicz - J. Baran / K. Kołodziej 1 2:3 (11:2, 11:7, 6:11, 14:16, 8:11)
M. Misiuda / J. Dąbrowski - M. Klocek / D. Stańko 1 3:1 (13:11, 11:8, 10:12, 11:8)
Michał Majcher - Łukasz Madej 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:5, 11:8)
Miłosz Misiuda - Jerzy Baran 1 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
Marcel Mroczka - Michał Klocek 1 0:3 (11:13, 8:11, 6:11)
Jakub Dąbrowski - Dominik Stańko 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
Michał Majcher - Michał Klocek 1 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)
Jakub Dąbrowski - Jerzy Baran 1 0:3 (9:11, 9:11, 4:11)
Miłosz Misiuda - Dominik Stańko 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:6, 6:11, 11:4)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Łukasz Madej 1 1:3 (12:10, 12:14, 5:11, 6:11)
Michał Majcher - Krystian Kołodziej 1 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 12:10, 12:10)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Jerzy Baran 1 2:3 (10:12, 11:7, 10:12, 11:6, 7:11)
Miłosz Misiuda - Michał Klocek 1 1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 7:11)
Jakub Dąbrowski - Łukasz Madej 1 3:2 (11:8, 2:11, 11:8, 6:11, 12:10)