Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-04-23, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
UKS Kępa I Dębica 16:2 LKS Brzostowianka III Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcin Kleszcz - Adam Michoń 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
Mateusz Dąbrowski - Adrian Wilisowski 1 3:2 (10:12, 11:7, 11:13, 11:8, 11:4)
Michał Wójcik - Michał Andreasik 1 2:3 (11:7, 10:12, 11:2, 6:11, 7:11)
Grzegorz Sarnik - Szymon Stanek 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
M. Kleszcz / M. Dąbrowski - M. Andreasik / S. Stanek 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:2)
G. Sarnik / M. Wójcik - A. Wilisowski / A. Michoń 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:4)
Marcin Kleszcz - Adrian Wilisowski 1 3:2 (13:15, 9:11, 11:7, 11:9, 11:6)
Mateusz Dąbrowski - Adam Michoń 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:8)
Grzegorz Sarnik - Michał Andreasik 1 3:1 (11:5, 11:13, 11:7, 11:3)
Michał Wójcik - Szymon Stanek 1 3:2 (11:7, 11:8, 9:11, 8:11, 11:3)
Marcin Kleszcz - Michał Andreasik 1 3:2 (11:6, 11:4, 11:13, 10:12, 11:9)
Michał Wójcik - Adam Michoń 1 1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 5:11)
Mateusz Dąbrowski - Szymon Stanek 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:8)
Grzegorz Sarnik - Adrian Wilisowski 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:5)
Marcin Kleszcz - Szymon Stanek 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
Grzegorz Sarnik - Adam Michoń 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
Mateusz Dąbrowski - Michał Andreasik 1 3:1 (11:4, 6:11, 11:9, 11:4)
Michał Wójcik - Adrian Wilisowski 1 3:1 (9:11, 13:11, 11:6, 11:7)