Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-03-05, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
UKS Niedźwiada Dolna 10:8 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dawid Zawiślak - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
Hubert Kośkiewicz - Marek Padewski 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:9)
Marek Kochmański - Grzegorz Galej 1 1:3 (15:17, 11:8, 5:11, 7:11)
Aleksander Zawiślak - Jakub Jamrozik 1 0:3 (8:11, 6:11, 12:14)
M. Kochmański / D. Zawiślak - G. Galej / J. Szajnik 1 3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:5)
A. Zawiślak / H. Kośkiewicz - M. Padewski / J. Jamrozik 1 3:2 (11:4, 7:11, 9:11, 11:9, 12:10)
Dawid Zawiślak - Marek Padewski 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
Hubert Kośkiewicz - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 14:16, 11:8)
Aleksander Zawiślak - Grzegorz Galej 1 1:3 (3:11, 12:10, 4:11, 12:14)
Marek Kochmański - Jakub Jamrozik 1 3:2 (11:6, 9:11, 5:11, 11:5, 11:9)
Dawid Zawiślak - Grzegorz Galej 1 2:3 (11:4, 10:12, 5:11, 11:4, 11:13)
Marek Kochmański - Jacek Szajnik 1 3:1 (11:9, 12:10, 4:11, 12:10)
Hubert Kośkiewicz - Jakub Jamrozik 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
Aleksander Zawiślak - Marek Padewski 1 3:0 (11:8, 11:3, 13:11)
Dawid Zawiślak - Jakub Jamrozik 1 2:3 (11:6, 6:11, 10:12, 11:8, 7:11)
Aleksander Zawiślak - Jacek Szajnik 1 0:3 (3:11, 14:16, 8:11)
Hubert Kośkiewicz - Grzegorz Galej 1 3:2 (11:8, 10:12, 8:11, 12:10, 11:7)
Marek Kochmański - Marek Padewski 1 0:3 (7:11, 5:11, 5:11)