Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-03-05, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
LKS Brzostowianka III Brzostek 5:13 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Adam Michoń - Jerzy Baran 1 2:3 (6:11,11:8,8:11,11:9,3:11)
Michał Andreasik - Łukasz Madej 1 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:9)
Adrian Wilisowski - Michał Klocek 1 1:3 (9:11,11:9,9:11,9:11)
Józef Piątek - Dominik Stańko 1 0:3 (9:11,8:11,6:11)
A. Michoń / A. Wilisowski - J. Baran / Ł. Madej 1 1:3 (9:11,9:11,11:9,8:11)
M. Andreasik / J. Piątek - K. Klocek / D. Stańko 1 3:2 (11:6,10:12,9:11,11:5,11:9)
Adam Michoń - Łukasz Madej 1 2:3 (11:8,3:11,11:9,5:11,4:11)
Michał Andreasik - Jerzy Baran 1 1:3 (7:11,11:13,9:11,9:11)
Józef Piątek - Michał Klocek 1 0:3 (9:11,6:11,7:11)
Adrian Wilisowski - Dominik Stańko 1 3:2 (14:12,11:4,10:12,9:11,11:8)
Adam Michoń - Michał Klocek 1 2:3 (11:5,8:11,11:7,4:11,0:11)
Adrian Wilisowski - Jerzy Baran 1 1:3 (7:11,7:11,14:12,9:11)
Józef Piątek - Łukasz Madej 1 0:3 (8:11,10:12,6:11)
Adam Michoń - Dominik Stańko 1 0:3 (8:11,3:11,8:11)
Józef Piątek - Jerzy Baran 1 0:3 (8:11,1:11,5:11)
Michał Andreasik - Michał Klocek 1 3:0 (11:6,11:4,11:2)
Adrian Wilisowski - Łukasz Madej 1 2:3 (11:7,14:12,7:11,4:11,5:11)
Michał Andreasik - Dominik Stańko 1 3:0 (11:7,11:9,20:18)