Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-26, godz. 11:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
UKS SP Nr 1 Leżajsk 9:9 UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dariusz Kleczkowski - Jacek Stadnicki 1 2:3 (15:13, 7:11, 9:11, 11:8, 5:11)
Krzysztof Klocek - Walenty Plis 1 2:3 (11:8, 11:13, 11:6, 4:11)
Grzegorz Burek - Jan Wąsik 1 2:3 (11:5, 9:11, 14:12, 8:11, 10:12)
Paweł Kida - Marek Kret 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 12:10)
P. Kida / W. Urbanik - M. Kret / J. Stadnicki 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
K. Klocek / D. Kleczkowski - J. Wąsik / W. Plis 1 1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 1:11)
Dariusz Kleczkowski - Walenty Plis 1 3:2 (3:11, 11:8, 6:11, 11:8, 12:10)
Krzysztof Klocek - Jacek Stadnicki 1 0:3 (8:11, 8:11, 4:11)
Paweł Kida - Jan Wąsik 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
Grzegorz Burek - Marek Kret 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 8:11)
Dariusz Kleczkowski - Jan Wąsik 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
Wiesław Urbanik - Jacek Stadnicki 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 7:11)
Krzysztof Klocek - Marek Kret 1 3:2 (4:11, 15:13, 8:11, 11:3, 11:5)
Paweł Kida - Walenty Plis 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:4, 11:8)
Dariusz Kleczkowski - Marek Kret 1 3:1 (11:5, 11:9, 4:11, 11:9)
Paweł Kida - Jacek Stadnicki 1 3:0 (11:8, 11:7, 13:11)
Krzysztof Klocek - Jan Wąsik 1 3:0 (11:4, 11:8, 14:12)
Wiesław Urbanik - Walenty Plis 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 10:12)